O FIRMIE

Firma Metal Expert rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku w Elblągu, na terenie jednego z najnowocześniejszych parków przemysłowych w Polsce. Czerpiąc z doświadczeń tradycyjnego centrum przemysłu metalowego jakim są zakłady w Elblągu, nasze przedsiębiorstwo systematycznie zwiększa swój zakres produkcji i świadczonych usług w dziedzinie kompleksowych dostaw komponentów turbin energetycznych i urządzeń pomocniczych.

Dzięki zapleczu inżynierskiemu składającemu się z fachowców o wieloletnim doświadczeniu w branży produkcji turbinowej, będących ekspertami w procesach obróbczych przy produkcji turbin parowych i gazowych, Metal Expert może dziś zaliczyć się do grona firm o największych kompetencjach w swojej branży. Nasi projektanci są gotowi podjąć się wykonawstwa zadań o najwyższym stopniu trudności technicznej. W oparciu o swoje kompetencje i możliwości technologiczne przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykonywaniu projektów konstrukcji, w których wymagane jest utrzymanie najwyższych standardów inżynierskich przy, jednocześnie, bardzo indywidualnym podejściu do klienta.

Metal Expert dysponuje stale rozwijającym się parkiem maszynowym, który umożliwia nam systematycznie zwiększać zakres produkcji i oferowanych usług. Mając świadomość, iż wysokie kwalifikacje pracowników mają bezpośredni wpływ na produktywność oraz szybkość świadczenia usług, naszym celem jest nieustanne doskonalenie w dziedzinie najnowszych technologii i rozwiązań z zakresu obróbki metali.

Chcąc zapewnić maksymalną efektywność we współpracy z naszymi klientami, stale dążymy do perfekcji, co pozwala nam zyskiwać miano niezawodnego partnera. W trakcie naszej działalności zyskaliśmy akredytację i zaufanie prestiżowych spółek branży energetycznej i maszynowej, takich jak jak ALSTOM Power, Siemens Turbochargers Sp. z o.o. czy MAAG Gear.

DSC_0060mDSC_0064mofirmie02ofirmie03ofirmie04