WSPÓŁPRACA

Naszą ofertę współpracy kierujemy do wszystkich firm związanych z branżą energetyczną i metalurgiczną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku dążymy do budowania długofalowych i obustronnie satysfakcjonujących relacji z naszymi klientami. Świadomi zaufania, jakim nas obdarzają nasi zleceniodawcy, przywiązujemy najwyższą wagę do nawiązywania przemyślanej, solidnej i atrakcyjnej dla klienta współpracy.

Doceniamy możliwości rozwoju, jakie niesie ze sobą udana kooperacja. Dzięki współpracy z koncernami energetycznymi zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie zarówno w zakresie remontów, jak i produkcji komponentów do turbin parowych i gazowych oraz kompletnych instalacji dla energetyki. Cieszymy się pozytywną współpracą z klientami, którym dostarczamy wąskie zakresy produktów takich jak tarcze kierownicze, rurociągi, uszczelnienia, przekładki łopatkowe, zawory turbinowe czy spawanie stellitów. Realizujemy również wybrane komponenty dużych projektów, wykonując zarówno elementy o większych gabarytach (np. konstrukcje spawane, płyty fundamentowe do turbozespołów w elektrowniach nuklearnych, stojaki wirnikowe) jak i mniejszych (np. przekładki łopatkowe, blaszki uszczelniające czy druty tamujące).

Współpraca z rynkiem energetycznym zaowocowała również naszą specjalizacją w zakresie realizacji zestawów remontowych, w ramach których dostarczane są komplety części do remontowanych turbin (np. tarcze kierownicze, zawory, serwomotory, rurociągi, pierścienie uszczelniające, elementy złączne, łopatki wirnikowe i tarczowe). Aby sprostać oczekiwaniom naszych partnerów, angażujemy się w realizację najtrudniejszych zleceń, jakimi są remonty kadłubów czy remonty wirników. Nasi inżynierowie podejmują się również doradztwa, pomagając klientowi w rozwiązaniu wszystkich nieoczekiwanych problemów technologicznych, które często pojawiają się tuż po rozpoczęciu projektu.

Firma Metal Expert, dysponując zapleczem inżynierskim o kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w produkcji dla energetyki, przykłada szczególną wagę do wyjścia naprzeciw potrzebom swoich klientów. Wiemy, jak ważna jest terminowość, kompetencja i gotowość do rozwiązywania zaistniałych problemów. Świadomość tych wartości określa nasze kierunki działania we współpracy, stając się dla nas najlepszą definicją jakości.