Skip to content

Konstrukcje spawane

Głównym sektorem, dla którego realizujemy produkcje konstrukcji stalowych to sektor energetyczny. Nasze konstrukcje stalowe wykorzystywane są między innymi  w elektrowniach konwencjonalnych, atomowych, czy wodnych. Spawanie wykonywane jest w naszej firmie w oparciu o normy EN 1090 jak i ISO 3834-2. Posiadamy zdolności produkcyjne do wykonywania małych precyzyjnych konstrukcji jak i wielkogabarytowych. Jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom i oczekiwaniom każdego Klienta oraz zrealizować zamówienia o wysokim stopniu trudności wykonania.

Możliwości produkcyjne

Zakres realizowanych przez nas konstrukcji jest bardzo szeroki. Wykonujemy nie tylko proste konstrukcje stalowe, ale również konstrukcje o dużo bardziej złożonych kształtach. Oferujemy konstrukcje spawane w poniższym zakresie:

  • Wymiary maksymalne: 5500mm x 5000mm x 12000mm

  • Waga maksymalna: 50 ton

Konstrukcje spawane wykonujemy ze stali konstrukcyjnych, niskostopowych, wysokostopowych, austenitycznych oraz innych materiałów stopowych. Poza montażem i spawaniem detali oferujemy usługi dodatkowe, takie jak: projektowanie, próby ciśnieniowe, próby obciążeniowe, badania NDT, badania szczelności. Szczegółowe informacje stosowanych przez nas procesów spawalniczych można znaleźć tutaj.

 

Zarząd

Prezes Zarządu: Paweł Makowski
Wiceprezes Zarządu / Dyrektor Finansowy: Jarosław Kaźmierczyk
Wiceprezes Zarządu / Dyrektor Operacyjny:  Daniel Deorocki

Siedziba firmy

Metal Expert Sp. z o.o.
00-195 Warszawa,
ul. Słomińskiego 5/231

Biuro w Elblągu – Kwiatkowskiego

Metal Expert Sp. z o.o.
Zakład Główny w Elblągu
82-300 Elbląg, ul. Kwiatkowskiego 14

Biuro w Elblągu – Stoczniowa

Metal Expert Sp. z o.o.
Zakład w Elblągu
82-300 Elbląg, ul. Stoczniowa 2
tel. +48 55 239 1401
e-mail: biuro@metalexpert.pl

Metal Expert